visa-master
ücretsiz kurulum

Ücretsiz Kurulum!

Siz yorulmayın, alacağınız hosting hesabınıza Wordpress ve Joomlayı ücretsiz kuruyoruz.
btk
Firmamız Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu onaylı yer sağlayıcılar listesinde bulunmaktadır!
ücretsiz taşıma

Ücretsiz Taşıma!

Siz sadece sipariş verin, uzman ekibimiz tüm sitelerinizi sorunsuz taşıyacaktır!
iade

%100 Geri İade!

Tüm webhosting paketlerimizde 7 gün boyunca geri ödeme garantisi bulunmaktadır.
Hizmet Iptali ve Iade Şartları

9.1: Müşteri her zaman Yalı Bilişim’den hizmet almaktan vazgeçme, hizmetini iptal ettirme ve yayınını durdurma hakkında sahiptir. Müşterinin kullandığı hizmetle ilgili durdurma ve iptal talebinin ardından hizmetin aksaması veya verilerin kaybolmasından doğacak zararlardan Yalı Bilişim sorumlu değildir, tüm müşteriler bunu bilerek durduma ve iptal talebi gönderir.


9.2: Yalı Bilişim, her zaman bir müşteriye hizmet vermeyi reddetme hakına sahiptir. Bu bağlamda Yalı Bilişim aktif hizmeti bulunan bir müşteri hesabının yeni hizmetler sipariş etmesini mümkün olmayacak şekilde engelleyebilir.


9.3: Site üzerinden iptal talebi iki çeşittir. Birincisi iptal talebi gönderirken hizmeti hemen iptal et şeklindedir. Diğer bir seçenek ise hizmeti süre sonunda iptal et şeklindedir. Müşteri iptal talebi gönderirken bu konuda sorumluluğu kendisi üstlenir. Eğer iptal talebini iptal ettirmek isterse hemen site üzerinden Yalı Bilişim ile iletişime geçmelidir.


9.4: Yeni sipariş verilmiş ve hizmeti aktif edilmiş bir barındırma hizmeti, Yalı Bilişim’in belirleyeceği zarar tutarı düşülerek 30 gün içinde iade edilebilir. Bu süre sonunda iade işlemi yapılamayacaktır.


9.5: Müşteri hesabına kredi olarak eklediği tutarların iadesini isteyemez. Bu tutarlar vergilendirildiğinden sadece Yalı Bilişim hizmetleri için kullanılabilir.


9.6: İade tutarı, Yalı Bilişim’in müşteriye verdiği teknik destek ücreti, Havale/EFT ücretleri, KDV tutarı ve benzeri masraflar kesilerek müşterinin yaptığı aynı ödeme kanalı ile en geç 30 gün içinde geri ödenir. Müşteri farklı bir ödeme kanalıyla geri iade isteyemez.


9.7: Lisans, Tema, Alan Adı Tescil, Web Tasarımı, gibi hizmetlerde iade mümkün olmayacağından iade hakkı bulunmamaktadır.


9.8: Tema ve web tasarım gibi hizmetlerde iade mümkün olmayacağından iade hakkı bulunmamaktadır. Tema ve web tasarım satışları site üzerinden tanıtımı yapılan ürün tanıtımdakinin aynısıdır. Bu konuda satış öncesi olarak müşteri Yalı Bilişim’den ayrıntılı bilgi alabilir. Tema dosyalarının teslim edilmesinin ardından iade mümkün olmayacaktır.

çözüm ortakları