visa-master
ücretsiz kurulum

Ücretsiz Kurulum!

Siz yorulmayın, alacağınız hosting hesabınıza Wordpress ve Joomlayı ücretsiz kuruyoruz.
btk
Firmamız Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu onaylı yer sağlayıcılar listesinde bulunmaktadır!
ücretsiz taşıma

Ücretsiz Taşıma!

Siz sadece sipariş verin, uzman ekibimiz tüm sitelerinizi sorunsuz taşıyacaktır!
iade

%100 Geri İade!

Tüm webhosting paketlerimizde 7 gün boyunca geri ödeme garantisi bulunmaktadır.
Hakkımızda

YALI Bilişim 2013 yılında İzmir'de kuruldu. Şirketimiz aşağıda belgeleri görüleceği üzere Ticari Faaliyetlerini İzmir merkezli olarak tüm Türkiye genelinde gerçekleştirmektedir. Uzak Satış Hizmeti ile Ülke içinde sunucu hizmetleri, Hosting Hizmetleri ve çeşitli yazılım, İnternet Tasarım hizmetleri vermektedir.


Kalite Politikamız

YALI Bilişim Teknolojileri ve Internet Hizmetleri olarak %100 müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Bu bağlamda sunucularında adaletli paylaşım esasına dayalı yapıyı benimseyen ve kullanıcıları mağdur etmeyen bir anlayışla hizmet vermekteyiz.


Sürekli olarak bilgi ve becerisini artırmaya yönelik eğitim ve yatırımları sürdürmekteyiz. Bunun yanısıra hukuk firmaları ve avukatlara Bilişim Suçlarına yönelik teknik bilgimizi ücretsiz olarak sunmaktayız.


Ayrıca yeni çıkan Ticaret Kanuna göre yapılması zorunlu olan Internet Sayfası, İnternet Defteri konularında Web tasarımı ve Danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Bu bağlamda sektörde gözlemlediğimiz eksikleri ve yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırmaya yönelik olarak, müşterinin ihtiyaçlarını tam olarak belirleyen, masraf, zaman kaybını ortadan kaldıran bir çalışma prensibiyle hareket etmekteyiz.


Her nekadar biz kalitemize güvensekte, siz değerli müşterilerimize olan bağlılığımızı ispatlamak adına, ürün ve hizmetlerimizden faydalanmaya başladığınız andan itibaren memnuniyetinizi güvence altına almak için; aldığınız/alacağınız hizmetlerden memnun kalmamanız durumunda sizlere ücretini geri ödeme garantisini vermekteyiz.

Destek Sistemimiz

E-Mail Adresimiz: bilgi@yalihost.net
Tel: +90(232) 306 22 44

Ticari Faaliyet Belgelerimiz

Vergi Dairesi: Karşıyaka Vergi Dairesi
Vergi Numarası: 236 043 0976
Yer Sağlayıcı Faaliyet Belge No: 2913


çözüm ortakları